Paladog Free Türkçe Son Sürüm İndir Android için Paladog Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Şeytanlar ve Havyanların Savaşına Şahit Olun!

Android Paladog özellikle savunma tarzı oyun sevenler için alternatif bir seçenek. Herhangi bir insan figürüne rastlamadığımız Paladog etkileyici senaryosu ve oyuna eşlik eden oyun sesleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Geliştir

Etap sonlarında kazandığınız bonuslar ile size eşlik eden yardımcı karakterlerin güçlerini artırabilirsiniz. Her yükseltme için hamle yaptığınızda bir sonraki hamlenin ücreti daha fazla oluyor. (20’ye kadar yükseltebiliyorsunuz)

Karakterler

farklı karakter seçeneğine yer veren Paladog‘da fare, tavşan, ayı, kanguru, kaplumbağa, maymun, gergedan, penguen ve ejderha gibi yardımcı karakterleri görebiliyorsunuz. Karakterler kendine göre has özelliklere sahip fare kılıç ile atak yaparken tavşan ise ok atarak destek sağlıyor.

Düşmanlar

Paladog’da süpürgeli cadılardan, iskelet korsanlara kadar birçok şeytani karakteri görebildiğiniz gibi bölümler ilerledikçe farklı düşman türlerine rastlıyorsunuz.

Yapmanız gereken tek şey en iyi hamlenizi yaparak onların kalelerini yıkmak

Android Paladog Özellikleri

 • Titreşim
 • zorluk derecesi
 • yardımcı karakter ve yükseltme (Upgrade)
 • 1silah seçeneği
 • Paladog Free

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Paladog Free crack, Paladog Free serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Paladog Free

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir