Party Booth Türkçe Son Sürüm İndir Fotoğraf Kabini Bilgisayarınızda!

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf çekim kabinini bilgisayarınıza getiren Party Booth çok eğlenceli bir yazılım. Kolay kullanımlı programı web kamerası olan bilgisayarınıza kurduğunuz zaman “space” tuşunu kullanarak belirli aralıklarla fotoğraf çeken program bu fotoğraf setlerini farklı servislere yükleyerek kullanıma hazır hale getiriyor. Özellikle parti, evlilik, kutlama gibi organizasyonlarda eğlenceli bir alternatif olabilecek program fotoğraflara logo, yazı, resim eklemenizi sağlayarak kişiselleştirmenizi sağlıyor. Böylece gelen konuklar o e özel anılarını kolayca bilgisayarlarına yüklemiş oluyorlar. Party Booth fotoğraf setinizi çekmeyi bitirdiği anda Facebook, img.ly, Mobypicture, Posterous, ScreenTweet, TweetPhoto, TwitDoc, Twitgoo, TwitPic, twitrpix, TwitSnaps, ve tumblr servislerinden istediğinize otomatik olarak ekliyor. Fotoğrafları farklı sayfa düzenlemelerinde organize etmeniz de mümkün.

Önemli! Program Air ortamında hazırlandığı için bilgisayarınızda Adobe Air kurulu olmalıdır.

Party Booth (1)


 • Party Booth için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Güzel bir program değil. Kameranızı çok yavaş çalıştırıyor ve sadece lük üstelik daha fotoğraf çekemedim bile görüntü kaletisini düşürmüş siz ayarlamak isteseniz de çok zor ayarlanıyor

  Sponsorlu Bağlantılar

  2Haziran 201Salı – 02:24:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Party Booth

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Party Booth crack, Party Booth serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Party Booth

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir