Password Door v8.3 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Internet Explorer, Word, Excel, Winzip gibi programlara şifre koyup bu uzantılara girilmesini engelleyebilirsiniz.Böylece sizin dışınızda hiç kimse bu korumayı aşamaz.Programın yapısında kendi dahil ettiği programlar mevcut fakat sizde ayarlardan kendi istediğiniz programı dahil edebilirsiniz.İsterseniz Windows Media Player, Real One, AcdSee, Outlook Express gibi en önemlilerini,isterseniz sizin hafızaya katacağınız programları koruyun.Belli tuş kombinasyonu oldugu için kullanımı kolaydır ve ufak bir boyuta sahiptir.

Programın açılımıda,silinmeside şifre korumasına bağlı olduğu için admin koruması vardır yani sizin dışınızda kimse programı elleyemeyecektir.Parola korumasında zamanlama özelliğide bulunmaktadır.Örneğin belli lerde belli
lerde ayarlamalar yaparak o
ler içinde şifre koruması dahilinde tutabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Password Door v8. (2)

 • Password Door v8.için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Program güzel fakat ilk kurduğumda denediğim ilk şey internet explorera kilit koymak oldu başarılıda oldu ama başlat çalışıtırdan gidiğimiz de şifreleme devreye girmedi.. Bilginize..

  2Ağustos 200Salı – 09:50:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (1)

 • Password Door v8.için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  eh fena değil

  2Mayıs 200Pazar – 11:14:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Password Door v8.

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Password Door v8.crack, Password Door v8.serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir