PDF reDirect Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

PDF formatı tüm dünyanın kabullendiği bir elektronik belge formatı. Bu tür bir format içinde yardımcı programlar yazılmaması düşünülemez. Tüm belgelerinizi PDF formatına sadece birkaç saniyede çeviren PDF reDirect, bu yardımcı yazılımlar arasında en sıkı alternatif konumunda. Üstelik ücretsiz oluşuyla da (Professional sürümü de mecvut) kullanıcının kalbini fetheden bu program, biraz dikkat isteyen arabirimi ile göze çarpıyor.

Program Kullanımı: 

Öncelikle yapmanız gereken herhangi bir Word belgesini açtığınızda Print (Ctrl+P) seçeneğini seçin, ardından yazıcı seçim menüsüne programın sanal bir yazıcı gibi yerleştiğini göreceksiniz. Programın sanal yazıcısını seçtikten sonra tek yapmanız gereken tamam seçeneğini işaretlemek. Birkaç saniyede belgeniz PDF formatına dönüşecek. Unutmayın program size herhangi bir kayıt adresi sormayacak, dönüştürdüğünüz belge hangi dizinde ise o dizine “.pdf” formatındaki belgeyi program kendiliğinden kaydedecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Şuanki Sürüm: v.2.2.ile Chinese (Çince) varsa an dil seçeneği eklenmiş bulunuyor ve sayfa görünümünü tek sayfa modunda ayarlama özelliği ve bazı hata düzeltimleride mevcut.

PDF reDirect

0/512345

Lütfen yorumlarınızda PDF reDirect crack, PDF reDirect serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

PDF reDirect

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir