PDF24 Creator Türkçe Son Sürüm İndir PDF Dosyası Oluşturma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

PDF2Creator herhangi bir yazdırılabilir belgeyi (görüntüler dahil) PDF formatına dönüştümenize olanak tanıyan ücretsiz bir araçtır.

Uygulamanın arayüzü gayet temiz ve kullanışlıdır. Düzenleme yapmak istediğiniz belgeleri sürükle bırak yöntemiyle programa aktarabilirsiniz. Aynı zamanda PDF2Creator toplu işleme özelliğine sahip olduğu için dosyalarınızla teker teker uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Kolaylıkla üzerinde çalıştığınız belgenin sayfalarına yaklaşıp uzaklaşabileceğiniz gibi, genişliğini veya sayfaya sığdırma ayarlarını da ayarlayabilirsiniz. Bunlar dışında isterseniz üzerinde çalıştığınız belgeleri, JPG, PNG, BMP ve GIF formatlarında dışarı aktarma şansına da sahipsiniz.

Ayrıca dosyaları sıkıştırabilir ve sıkıştırılmış dosyaları arşivden ayıklayabilir, dosyaları veya klasörleri yeniden adlandırabilir, kamera ve tarayıcılardan dosyaları içeri aktarabilirsiniz.

Program bu kadar çok özelliği sizlere ücretsiz olarak sunuyor olmasının dışında sistem kaynaklarını gayet düşük düzeyde kullanarak herhangi bir kasma veya takılmaya neden olmaz.

PDF2Creator’ın yardım dosyası bulunmamaktadır ve bunun dışında bazı PDF ayarlarını düzenlemekle ilgili eksikleri bulunmaktadır ama genel olarak gerçekten başarılı bir program olan PDF2Creator‘ı sizlere gerçekten öneririm.

PDF2Creator

0/512345

PDF2Creator

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir