Perfect Diet Tracker Türkçe Son Sürüm İndir Diyet Takip Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Perfect Diet Tracker, sizin için en uygun beslenme düzenini bulan ödüllü bir diyet yazılımıdır.

Bu program, kullanımı son derece kolay olan, diyetinizi takip etmeniz ve düzenlemeniz için; ayrıca başarılı ve güvenli şekilde kilo kaybetmeyi hedefleyerek bu hedefe ulaşmanızı sağlamak için tasarlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazılımı kullanmaya başladığınızda atmanız gereken ilk adım, yazılımda amaçladığınız kişisel diyet planını mevcut durumunuza bağlı olarak oluşturmaktır. Ardından bu planı sürekli izleyerek yediğiniz her yemekten sonra ne yediğinizi bu listeye eklemelisiniz. Yemek lüğü adı verilen bu bölüm, sizin bir içinde ne kadar kalori aldığınızı ve kalan boyunca daha ne kadar kalori alabileceğiniz gösterir. Listede var olan yiyecekleri aynı kalori değerini taşıyan besinlerle değiştirmeniz de mümkündür. Zira yemek veri tabanında 100,00ürün yer almakta.

Programın en çok dikkat çeken özelliği, çoklu kullanıcı tarafından kullanılabiliyor olması. Bu sistem sayesinde her kullanıcı kendi hesabı için parola oluşturabilir ve böylece bir kullanıcı diğerinin ne yediğini, nasıl bir beslenme düzeni izlediğini ve ne kadar kilo kaybettiğini göremez.

Perfect Diet Tracker

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Perfect Diet Tracker crack, Perfect Diet Tracker serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Perfect Diet Tracker

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir