Phone Drive Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod için Phone Drive Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

iOS cihazlar bilindiği üzere içinde bulunana medya verilerini iTunes yazılımı olmadan kimseye göstermiyor. Sadece resimlere ulaşabiliyoruz. Ancak geliştirilmiş olan Phone Drive adındaki bu uygulama ile iOS cihazlarınızı USB bellek olarak kullanabiliyorsunuz. Bu sayede iTunes yazılımını kullanmaksızın verilere ulaşabiliyor ve kontrol edebiliyoruz. Bu verilere uygulama sayesinde hem Mac üzerinden hem de PC üzerinden kolayca ulaşabiliyoruz.

Phone Drive uygulaması sayesinde iOS cihazlar üzerine dosya kaydedebilir, dosyaları görüntüleyebilir ve dosya transferi yapabilirsiniz. Bunun yanında PDF dosyalarını rahatlıkla açabilen uygulama, istediğiniz dosyaları da zipleyebiliyor. Fazla bir ücreti olmadığı için ücretine bakmadan denenebilecek bir uygulama olan Phone Drive çalışmak için sürekli bir Wifi bağlantısı istiyor. 

Sponsorlu Bağlantılar

Phone Drive

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Phone Drive crack, Phone Drive serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Phone Drive

Lisans:

Ücretli

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir