Photo Effects Pro Türkçe Son Sürüm İndir Android için Fotoğraf Efektleme ve Filtrelendirme Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Photo Effects Pro uygulaması Android akıllı cihazınızda fotoğraf ve resimlerinize en güzel efektleri verebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir fotoğraf efektlendirme uygulaması. Uygulamayı kullanırken istediğiniz efekt ve filtrelerin sonuçlarını anında görebiliyorsunuz ve böylece aklınızdaki fikirleri daha hızlı bir şekilde gerçeğe dönüştürme şansı elde ediyorsnuz.

Dilerseniz galeriden seçerek dilerseniz de kamera ile yeni bir fotoğraf çekerek uygulamada bulunan 50’den fazla farklı efektten bir tanesini kullanabilirsiniz. Bu efektler arasında karakalem çalışmalarından tutun da gölgeli resimlere ve suluboya efektlerine kadar pek çok seçenek yer alıyor. Daha sonra resimlerinizi galerinize kaydedebiliyor ve saklayabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Çalışmalarınızı arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz tek yapmanız gereken uygulamanın paylaşma seçenekleri arasında bulunan sosyal ağlardan bir veya bir kaç tanesini kullanarak internete yaymak. Efektlerin yanında kırpma özellikleri ile kontrast, renk ayarlamalarını yapabilmek de Photo Effects Pro ile mümkün hale gelmiş.

Photo Effects Pro

0/512345

Photo Effects Pro

 • Kırpma özelliği
 • Karakalem filtreler
 • Bol efekt seçenekleri
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir