Photo Scanner Türkçe Son Sürüm İndir Fotoğraf Tarayıcı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Photo Scanner, fotoğrafladığınız bir belgeyi A4‘e çevirme niteliğinde bir tarama aracıdır. Misal, bir çizelgeyi fotoğrafladınız fakat bunu Abelgesine çevirmek istiyorsunuz Bunun için pahalı tarama araçlarına ihtiyacınız yok. Photo Scanner’ı kullanarak fotoğrafınızı hemen Abelgesine çevirmeniz mümkün.

Bu tarama aracının en çok dikkat çeken özelliklerinden biri, herhangi bir dijital görüntünün perspektif doğrulamasını yapabilmesidir. Photo Scanner ayrıca kitap kapağı düzenleyebilir ve düzenlediğiniz belgeyi PDF ya da JPG formatında kaydedebilir ve basabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca gibi çoklu dil seçenekleri ile sunulan bu program renk doğrulaması da yapabilmektedir.

Fotoğrafladığınız belgeyi A4’e çevirmek için; belgenizi Photo Scanner ile açın ve A4’e çevirmek istediğiniz kısmı kırmızı belirtme noktaları ile işaretleyin. Sonra “Transform” butonuna basın ve gerisini Photo Scanner’a bırakın. Dönüştürdüğünüz bu belgeyi şimdi PDF ya da JPG formatında saklayabilir ya da basabilirsiniz.

Photo Scanner

0/512345

Photo Scanner

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir