Photo Sense Türkçe Son Sürüm İndir Mac İçin Fotoğraf Geliştirme Programı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Photo Sense, Mac için tasarlanmış güçlü ve kullanımı kolay bir fotoğraf geliştirme programıdır.

Bu uygulama, fotoğraflarınızı, hızlı ve kolay şekilde etkileyici hale getirebilir. Böylece, profesyonel fotoğraf düzenleme programı, fotoğraf düzenlemeyi öğrenme ve benzeri şeylere vakit ve para harcamanıza gerek kalmaz. Photo Sense fotoğraflarınızı otomatik olarak iyileştirir ve sonuçları özelleştirmenize olanak verir. Toplu işlem v görüntü ayarları senkronizasyonunu destekleyerek çok hızlı ve mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar. Ardından çeşitli yaratıcı efektler kullanarak fotoğraflarınıza son bir sanatçı çizgisi ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Her fotoğrafı manuel olarak düzenlemek yerine Photo Sense, fotoğraflarınızı toplu olarak ve hızlı şekilde düzenler. Eğer elde ettiğiniz sonuçları beğenirseniz kaydedebilirsiniz. Otomatik sonuçları geliştirmek isterseniz, renk, çözünürlük, netlik gibi ayarları yarı otomatik özelleştirme şeklinde belirleyebilirsiniz. 

Photo Sense

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Photo Sense crack, Photo Sense serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Photo Sense

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir