Photogene for iPad Türkçe Son Sürüm İndir iPad İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Photogene, popüler mobil fotoğraf düzenleme araçlarından biridir. Bu uygulama ile çektiğiniz ya da mobil cihazınızda yer alan görseller üzerinden onlarca düzenleme yapma seçeneğiniz bulunmaktadır.

Photogene ile fotoğraflar üzerinde kesme, kırpma, çevirme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra fotoğrafın renkleri üzerinde son derece gelişmiş bir oynama imkanı sunuluyor. Çeşitli metinlerin de eklenebildiği uygulama ile çalışma şeklinize göre katmanlar yaratma imkanınız da var.

Sponsorlu Bağlantılar

Yapılan çalışmalar esnasında olası istekler halinde işlemleri geri ya da ileri alabilir böylelikle herhangi bir kayıp yaşamanız engellenir. MP değerine kadar olan görseller üzerinde düzenleme yapabileceğiniz Photogene ile fotoğrafları yeniden boyutlandırmak da mümkün kılınıyor.

Tüm bunların yanı sıra, yapılan düzenleme çalışmaları popüler sosyal araçlar üzerinden kolayca paylaşılabiliyor.

Photogene for iPad

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Photogene for iPad crack, Photogene for iPad serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Photogene for iPad

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir