Photology Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Photology 1.1.109

lar Temuuz tarihinde kuzeninizin doğum ü partisinde çekilmiş, üzerinizde turuncu bir t-shirt’ünüzün bulunduğu, yanınızda amcanızla olan fotoğrafaınızı bulamıyor musunuz ? Sorun değil. tirilyon gigabyte’lık fotoğraf arşiviniz bile olsa Photology için sorun değil.

Samanlıkta iğne aramak deyimini hiçe sayan bu program sayesinde artık resimlerinizi ararken çok daha rahat bir şekilde onlara ulaşıcaksınız. Sade arayüzü ve hızlı yapısıyla bu resim arşivleme programı çok işinize yarayacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Genel Özellikler:

Kolay

Çoğu fotoğraf yazılımı resimler üzerindeki taglara ve onları organize ettiğiniz klasörlere göre arama yapar. Fakat Photology bunun tersine fotoğraflarınızı daha rahat arama yapabilmeniz için size resimdeki hikayeyi anlatırmış gibi daha akılda kalacak ve kolay hatırlanabilecek sezgisel arama yöntemleri kullanıyor. Tag yok, klasör yok! Photology fotoğraflarınızı tanıyor.

HızlıFotoğraflarınız arasından istediğiniz aradığınız fotoğrafa ulaşmak angarya olabilir, çünkü çok zaman alır. Ama Photology 10,00fotoğrafı saniyeden daha az bir sürede arayabiliyor, 3,00tane bitki fotoğrafını, 100tane sahilde çekilmiş fotoğrafı seçebiliyor veya 5tane fotoğraftaki mor rengi ayırt edebiliyor. Artık bu hızlı arama motoru sayesinde resimleriniz arasından istediğinize ulaşmak çok kısa bir süre alacak.

EğlenceliGeçen seneki pembe ceketli fotoğrafım nerde? Ceketinizi ve rengini hatırlayabilirsiniz fakat nerde çekildiğinizi unutabilirsiniz. Program size neden pembe bir ceketiniz olduğunu sormuyor, sadece pembe renk bulunduran fotoğraflarınızı arayabilmenize olanak tanıyor veya dışarda çekildiğiniz fotoğrafları çünkü artık park içindeki generalin heykeli hakkında birşeyler hatırlayabiliyorsunuz.

Not: Program hakkında daha detaylı bilgi ve uygulama örnekli demoları izlemek için üreciti adresinden yararlanabilirsiniz.

Photology

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Photology crack, Photology serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir