Photoshop Touch for phone Türkçe Son Sürüm İndir Android İçin Photoshop Touch Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Photoshop Touch uygulamasıyla Adobe Photoshop yazılımının tüm eğlenceli ve yaratıcı imkânlarını telefonunuza getirebilirsiniz.

Görsellerinizi Photoshop özelliklerini kullanarak tamamen değiştirebileceğiniz bu uygulama ile resimleri birleştirebilir, onlara profesyonel efektler ekleyebilir, sonra bunları Facebook ve Twitter üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Android telefonunuzda uygulama üzerinden yararlandığınız tüm özellikleri, Andrıoid tabletinizde de kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Başlıca özellikleri:

 • Kaliteli görseller oluşturmak için katmanlar, seçim araçları, ayarlar ve filtreler gibi popüler Photoshop özelliklerini kullanın.
 • En iyi fotoğraf kalitesi için klasik photoshop özelliklerini kullanarak resimlerinizi geliştirin. Belirlediğiniz hassas tonu ve renk ayarlamalarını belirli bir tabakaya ya da tüm kompozisyona uygulayın ya da bir bölge seçin.
 • Boyama efektleri ve filtre fırçalarını kullanarak bambaşka bir resim yaratabilirsiniz. Photoshop size sonsuz bir yaratıcılık ve hayal gücü sunar.
 • Resimlerinizin grafiksel metinle açılmasını da sağlayabilirsiniz. Vuruş uygulayabilir ya da gölge ekleyebilirsiniz.
 • Photoshop Touch uygulaması, görselleri hızlıca birleştirmenizi sağlar.  Seçim aracını kullanarak bir resmin bir parçasını seçin. Düzenleme özelliğini de resimde düzenlemesi zor olan yerlerde bile uygulayabilirsiniz.
 • Adobe Creative Cloud özelliği ile Android telefonunuzda başlayıp tabletinizde devam etmek istediğiniz bir düzenlemeye ulaşabilirsiniz. Cihazlarınızdaki resimler otomatik olarak diğeriyle senkronize olur. Bu özellik size GB ücretsiz depolama alanı sunar.
 • Görseller 1megapiksele kadar desteklenir.
 • Photoshop Touch for phone

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Photoshop Touch for phone crack, Photoshop Touch for phone serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Photoshop Touch for phone

  Lisans:

  Ücretli

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir