PlayOn Türkçe Son Sürüm İndir PlayOn Çevrim İçi Kanalları TV’den İzleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Çevrim içi olarak video izlemek güzel  ve eğlencelidir. Fakat bilgisayar başında sürekli oturmak bir süre sonra sizi sıkabilir. İnternet bağlantınızı kullanarak kanalları televizyonunuzda izlemek bu yazılımla mümkün; hem de kablolu bağlantı gerekmeksizin. Bu noktada size PlayOn yardımcı olacak.

PlayOn, bilgisayarınıza indirip kurduğunuz ve daha sonra; Hulu, Comedy Central, ESPN, FOX, NetFlix, Amazon VOD, YouTube, CNBC-E, CNN,TBS, PBS, MTV ve daha pek çoğunu TV’den internet bağlantınızla izleyebileceğiniz bir yazılımdır.

Sponsorlu Bağlantılar

PlayOn’u Windows işletim sistemli bilgisayarınıza indirin ve kurun. Sonra programı çalıştırın. Daha fazlasına ihtiyacınız yok. Eğer PlayStation 3, Wii veya Xbox 360’a sahipseniz, PlayOn bunlarla çok iyi arkadaş olacaktır ve onları ağınız üzerinden tanıyacaktır.

Bilgisayarınızda Wi-Fi bağlantınızı kullanarak PlayOn programını çalıştırdığınızda, internet üzerinde kullanılabilir olan tüm servisler TV’nizde izlenebilir olacaktır.

PlayOn

0/512345

Lütfen yorumlarınızda PlayOn crack, PlayOn serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

PlayOn

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir