Polixir Acente Yazılımı Türkçe Son Sürüm İndir Sigorta Acente Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Polixir Acente Yazılımı lık çalışma sonucunda, sadece sigorta acentelerinin ihtiyaçları baz alınarak hazırlanmış kapsamlı bir program. Polixir, sigorta şirketlerinden aldığı veriler doğrultusunda, günlük işleyişin en hızlı ve faydalı şekilde yürütülmesini amaçlıyor. Bir sigorta acentesinin tüm ihtiyaçları detaylı olarak tespit edilerek hazırlanmış olan program sunduğu araçlarla bu ihtiyaçları fazlasıyla karşılıyor. Program eksik veya mükerrer girişi engellemek amacıyla sigorta şirketlerinden otomatik olarak veri transferi yapabiliyor. Ayrıca teklifleri kayıt altına alarak bu tekliflerin takibini de kolaylaştırıyor. Programın Özellikleri:

*Sigorta şirketi sisteminden otamatik poliçe transferi*Poliçe, Tecdit, Teklif ve Tahsilat takibi*Harici poliçe girişi*Tali, temsilci ve personel üretim, komisyon, tahsilat ve cari hesap takibi*Sigortalıya özel tahsilat düzenlemesi*Sigortalı cari hesap özeti ve detayı*Tahsilat takip sistemi ve vadesi geçen ödemeler listesi*Bölge mutabakatı*Acente kasa hesabı, gelir gider bazında raporlama*Müşteri ödeme tarihine göre tahsilat skorlaması*Tahsilatı bekleyen Kredi kart, çek, senet ve havale takibi*Sigortalı gruplaması*Sigortalı ve grup sigortalı cari hesap detay ve özeti*Özel gün hatırlatma sistemi (doğum günü, evlilik dönümü vs.)*Sigortalıya bireysel veya toplu SMS ve e-posta gönderimi*Sigortalı adres, telefon, ilgili kişi kaydı, hatırlatma, not alma sistemi*Şirket veya ürün bazında , ay, gün olarak teklif ve üretim raporlaması*Tali, temsilci ve personele ait üretim ve teklif raporlaması*Çapraz ürün taraması*Günlük işlem raporlaması*İade komisyon ve tahsil edilemeyen prim raporu*Hasar takibi ve raporlaması

Polixir Acente Yazılımı (1)

 • Polixir Acente Yazılımı için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Programı dır sorunsuz olarak kullanıyoruzve çok memnunuz, diğer programları geçmiş larda kullanmış olmamıza rağmen pek randıman alamamıştık, polixir teknik destek konusunda da çok iyi, meslektaşlarıma tavsive ederim..

  Sponsorlu Bağlantılar

  Nisan 201Cumartesi – 22:41:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (2)
  (3)

 • Polixir Acente Yazılımı

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Polixir Acente Yazılımı crack, Polixir Acente Yazılımı serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir