Poweramp Türkçe Son Sürüm İndir Android için Müzik Dinleme Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Android akıllı telefon ve tabletinize bir müzik çalma uygulaması yüklemek istiyorsanız ancak uygulamaya karar veremiyorsanız Poweramp’a bir şans vermenizi öneriyorum. Hazırlanan müzik oynatma uygulamaları arasında neredeyse en detaylısı ve en iyi çalışanı olan Poweramp hem kaliteli ses düzeyi, hem kullanışlılığı hem de pek çok ek özelliği ile müzik konusunda telefonunuzdaki eliniz ayağınız olabilecek kapasitede.

Uygulamanın desteklediği müzik dosya formatları arasında mp3, mp4, ogg, wma, flac, wav, ape, aiff ve daha fazlası yer alıyor. Bu anlamda hangi dosya formatını kullanırsanız kullanın hiç bir şekilde başka müzik uygulamasına ihtiyaç duymayacağınız kesin gibi görünüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrı ayrı yapılabilen bass ve tremble ayarları, aynı zamanda 1bantlı ekolayzır sayesinde aldığınız sese dair neredeyse tüm ayarları detaylı bir şekilde yapmak ve sevdiğiniz hale getirmek mümkün. Şarkı sözlerini arama aracı sayesinde ise hiç sıkıntı yaşamadan dinlediğiniz tüm şarkıların şarkı sözlerine ulaşmak elinizde.

Kapak animasyonlarında OpenGL kullanıldığı için uygulama çok iyi bir görsellik de sunabiliyor ve sadece ses değil görünüm olarak da sizi tatmin ediyor. Albüm kapaklarınız albüm klasörlerinizde mevcut değilse onları da kolayca ve otomatik bir şekilde bularak indiriyor ve böylece albümlerinizi ayırt etmek çok daha kolay hale geliyor.

Poweramp (1)


 • Poweramp 2.0.için
  ssss
  dedi ki;

  Ben power amp dinlemeden dinlediğim müzikleri müzikten saymıyorum açıkcası.Benim görüşüm bu aynı anda winamp , ttpot player,nrg player da kullanmama rağmen power amp la tanışınca hepsi telefonunda kullanmadan durmaya başladı.Ses kalitesi ve ses yüksekliği çok güzel.Denemeyen bilemez her android player ses oynatır ama Power amplifikatör farklı.

  Artı Yönleri: Seçtiğiniz dosyayı sıra ile çalar, açıp kapatınca nerde kaldığını unutmaz, en önemlisi ses yüksekliği ve netliği, ilk defa telefonumun hoparlörü patlarmı acaba diye korktuğum programdır.Bir artı yönüde şarj fazla harcamıyor 2-
  dinlememe rağmen telefonumun şarjının neredeyse hiç eksilmediğini söyleyebiliri. Eksi Yönleri: Kısace eksi yönleri yok desek daha iyi

  2Mayıs 201Cumartesi – 18:08:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Poweramp

  0/512345

  Poweramp

 • Albümler
 • Oynatma ekranı
 • Ekolayzır
 • Klasörleriniz
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir