PowerKey Türkçe Son Sürüm İndir Dosya Şifreleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

PowerKey, bilgisayarınızda bulunan tüm dosyalarınızı, belge ve verilerinizi güvenle saklamak ve korumak için tasarlanmış gelişmiş bir şifreleme yazılımıdır.

Kullanımı kolay ve esnek bir arayüze sahip bu program ile dosyalarınızı hızlı bir şekilde şifreleyebilir ve koruma altına alabilirsiniz. SFX paketleri oluşturarak da dosyaları şifrelemenize izin verir. Şifrelemek istediğiniz dosyayı seçip bir parola belirledikten sonra hızlı bir şekilde dosyayı SFX veya EXE olarak şifrelenmiş bir şekilde size sunar. Şifrelediginiz dosyayı isterseniz parolayı doğru girerek çözebilir, güvenli bir şekilde silebilir ya da parolasını değiştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanımı konusunda da size sıkıntı vermeyecek ve  hiçbir zorluk yaşamadan PowerKey ile dosyalarınızı hızlı bir şekilde şifreleyerek güvenlik altına alacaksınız.

PowerKey

0/512345

Lütfen yorumlarınızda PowerKey crack, PowerKey serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

PowerKey

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir