Predator Free Türkçe Son Sürüm İndir USB Disk ile Bilgisayar Koruma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer bilgisayarınızı başka insanların olduğu yerlerde bırakıyorsanız ve içindeki bilgiler sizin için önem arzediyorsa bir şekilde bunları koruma altına almak elbette ki önemli hale geliyor. Windows’un sunduğu bazı güvenlik olanakları elbette ki mevcut ancak kimi durumlarda bunların aşılması mümkün ve tam bir güvenlik sağlamayabiliyorlar.

Predator Free programı bilgisayarınız için sadece şifre koruma sistemi getirmiyor, aynı zamanda bilgisayarınıza erişimi engellemek için belirlediğiniz bir USB diskin takılı olmasını gerektiriyor. Böylece sizin taşıdığınız USB diske erişemeyen hiçbir kullanıcı bilgisayarınız üzerinde işlem gerçekleştiremiyor.Bir yandan da izinsiz giriş için deneme yapan kullanıcıların kayıtlarını tutuyor ve gerekli durumlarda sesli alarm vererek sizi uyarıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

3bit ve 6bit işletim sistemleri için ayrı versiyonları bulunan programı çalıştırabilmek için sisteminize uygun olan versiyonu indirmeniz yeterli olacaktır.

Predator Free (1)


 • Predator Free 2.4.0.69için

  mcahit872

  dedi ki;

  Sıkıştırılmış Bozulmuş dosya diyor.

  Ocak 201Perşembe – 09:33:5
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Cevap yazan:

  yigitekimdemir

  Lütfen sıkıştırılmış dosya açma programınızın versiyonunu kontrol edin. Eski versiyonlarda sorun yaratabilir. Denemelerimde herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
  Ocak 201Perşembe – 10:41:3- Şikayet Et (0)(0)

 • Predator Free

  0/512345

  Predator Free

 • Ayarlar Ekranı
 • Engelleme Ekranı
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir