Predators Türkçe Son Sürüm İndir Android için Predators Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Angry Mob Games tarafından geliştirilen tamamen filme sadık, akıcı bir kurguyla ilerleyen Predators, av ve avcı ilişkisini Android cihazlara taşıyor. Oyunu emsallerinden ayıran özelliklerden biri ise bu kez kötü bir karakteri canlandırıyorsunuz.

Görünmezlik özelliğine sahip kelle avcısı karakterine eşlik ettiğimiz Predators belirgin kan ögeleriyle dikkat çekmekte filmi izlemeyenler için kısa bir hatırlatma yapacak olursak Preadators’un kanının yeşil bir sıvı olduğunu da belirtelim.

Sponsorlu Bağlantılar

farklı av ve tek bir avcıyı oyunda görmek mümkün. Düşmanlarınızın farklı özellikleri mevcut ve her düşmanınızın alanında uzman birer avcı şüphesiz Predators’ın en belirgin özelliklerin başında ise görünmezlik yeteneği geliyor. Oyuna ilk başladığınız zaman özellikleriniz kısıtlıyken ilerleyen bölümlerde birçok ekstra özelliği aktif olarak kullanabiliyorsunuz.

Tuş Kombinasyonları

Oyundaki görevleri yerine getirmeniz için tuş kombinasyonlarını çok iyi bilmeniz gerekiyor ve bu tuş kombinasyonları düşmanlarınızın kimi zaman başını gövdesinden ayırmasına yardımcı olurken kimi zaman ise vücutlarını ikiye ayırabiliyor.

Gerçekçi Sesler

Predators’un filme sadık bir kurguda olduğuna değindiğimizde bunun sadece kan ögesi veya yaratığın özellikleriyle sınırlamadık. Sesler tüylerinizi ürpertirken kısa süre de oyuna adapte olmanızı sağlayarak kendi gizemli iç dünyasına hapsedebiliyor.

Android Predators Oyununun Özellikleri

 • dil seçeneği
 • Karakter analizi (Royce, Stans, Cuchillo, Isabelle, Hanzo, Nikolai, Mombasa ve Noland karakterleri hakkında bilgiler)
 • Belirgin kan efektleri (aktif/pasif edebilirsiniz)
 • Soundtrack
 • mod
 • Oyun içi ekipman satın alma
 • Predators (1)


 • Predators 1.4.için
  DroiD
  dedi ki;

  Güzel oyun tavsiye ederim… Filmini izleyenler daha rahat oynar

  Artı Yönleri: grafikler, sesler, oynanış, Eksi Yönleri: bence yok

  Mart 201Salı – 13:37:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Predators

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Predators crack, Predators serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Predators

  Lisans:

  Ücretli

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir