PreMinder Türkçe Son Sürüm İndir Takvim ve Zaman Yönetim Programı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

PreMinder, kullanımı ve kişiselleştirilmesi kolay bir takvim ve zaman yönetimi programıdır.

Bu yazılım, bilgilerinizi istediğiniz şekilde görüntülemenizi sağlar. lık, aylık, iki aylık, lık ya da çok lı görünümü takvimde elde etmeniz mümkündür. Burada olayların tarihleri değiştirilebilmektedir. Takvimin altındaki Day View penceresi, notları ve olayları hızlıca düzenlemenizi ve bunları programlamanızı sağlar. Takvim ve Day View penceresini beraber açarak bir nın ya da ayın programına ulaşabilirsiniz. Ayrıca bir içinde neler yapılacağını da görebilirsiniz. İki pencere birlikte dinamik olarak tek pencere gibi yeniden boyutlandırılabilir. Takvim arka planını kişiselleştirerek istediğiniz renkte görüntüleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra sonları için farklı renkler de seçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı bir olay oluşturmanız gereken zamanlarda çok sayıda kontrol ile vakit kaybetmezsiniz. Sadece olayı eklemek istediğiniz e tıklayarak hatırlatma penceresine merkezi alana eklemeniz gerekenleri yazmanız yeterlidir. Zamanlar, yazdıklarınıza göre otomatik olarak tanınacaktır. Bazı metinleri daha genel bir olaya değiştirmek için bunları seçin ve ekle butonuna basın. Böylece olayın tekrarlanmasını ya da hatırlatılmasını sağlarsınız.

Bu program aynı zamanda Mac için iCal takvim uygulamasıyla senkronize olabilmektedir.

PreMinder

0/512345

Lütfen yorumlarınızda PreMinder crack, PreMinder serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

PreMinder

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir