ProcessKO Türkçe Son Sürüm İndir Windows İşlem ve Görev Sonlandırma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

ProcessKO programı bilgisayarınızda yürütülen işlemleri durdurabilmenizi sağlayan hafif ve küçük bir uygulama. Özellikle sık sık yönetici haklarına sahip olmanız gerektiğini belirten işlem sonlandırma mesajlarından sıkıldıysanız bu programı beğeneceğinize eminim. Windows’un kendi görev yöneticisi her zaman tüm işlemleri durdurmakta başarılı olamayabiliyor ve ProcessKO sayesinde bu duruma bir dur diyebilirsiniz.

Program herhangi bir kurulum gerektirmiyor ve bu nedenle direkt olarak indirir indirmez kullanabilir yahut flash diskinize atarak istediğiniz bilgisayarda kullanmak üzere yanınızda taşıyabilirsiniz. Kurulum gerektirmediği için ne kayıt defterinizde bir iz bırakıyor ne de bilgisayarda herhangi bir dosyanın kalmasına neden oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca sadece anında işlemlere değil, zamanlandırılmış görev sonlandırma işlemlerine de imkan tanımaktadır. Böylece istediğiniz
te işlemine son verilmesini istediğiniz bir programın ya da işlemin ayarlarını kolayca yapabilirsiniz. Dilerseniz görev çubuğunda simge haline de getirebilme imkanınız mevcut. Sade arayüzü ile işlemlere son vermenin çok kolay olduğunu siz de görebilirsiniz. Kesinlikle önerdiğim programlar arasında yer almakta.

ProcessKO

0/512345

ProcessKO

 • Program Arayüzü
 • Simge durumunda
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir