Prompt Türkçe Son Sürüm İndir Sunucu Akıl Defteri Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Prompt, haber sunucuları başta olmak üzere kamera karşısında metin okuması gerekenlerin sıklıkla kullandıkları akıl defteri programıdır.

Prompt ile uygulamaya gireceğiniz metinleri düzenleyerek onları istediğiniz hızda akmalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede izleyenlerin farkedemeyecekleri şekilde hem metni okumuş hem de izleyici ile göz temasını kaybetmemiş olursunuz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Ayna desteği de bulunan program ile ekrandaki metni kullanacağınız bir üçüncü araca yansıtabilir, ihtiyacınız olan düzeneği kurabilirsiniz.

Kullanıcı kontrolünü olabildiğince üst düzeyde tutan Prompt ile profesyonel videolar hazırlamak için gereken metin okuma alanını yaratabilirsiniz. 

Not: Programın Türkçe karakterleri destekleyen metinleri tanıyabilmesi için ayarlar bölümünden Türkçe ifadesinin geçtiği yazı karakterini seçmeniz gerekiyor.

Prompt

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Prompt crack, Prompt serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Prompt

  • Prompt Arayüzü
  • Lisans:Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar

    Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir