Protector Plus Internet Security Türkçe Son Sürüm İndir Antivirüs ve Firewall Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

Protector Plus Internet Security bilgisayarınızı hem çevrimdışı hem de çevrimiçi tehditlere karşı koruyabilen geniş kapsamlı bir internet güvenliği programıdır.

Program virüs temizleme işlemini gerçekleştiren antivirüs modülünün yanında firewall yani güvenlik duvarı sistemini de içermektedir. Güvenlik duvarı sayesinde bilgisayarınza gelen veya dışarı giden bağlantıları denetleyerek sisteminize gizlice sızan tehditleri engelleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Program çevrimiçi hack koruması özelliğinin yanında çevrimdışı olarak USB cihazlardan bulaşan virüsleri engellemek için kullanabileceğiniz USB virüs koruma özelliğine de sahiptir. Bilgisayarınıza bağladığınız harici USB depolama birimlerini denetleyen program bilgisayarınıza olası virüs saldırılarını engellemektedir.

Protector Plus Internet Security kendi kendini koruyabilen yapısı sayesinde virüslerin Protector Plus Internet Security’i devre dışı bırakmasını önleyerek güvenlik seviyesini arttırmaktadır. Program aktivite görüntüleyicisi sayesinde bilgisayarınızdaki programların ve kayıt defteri girdilerinin değişimini gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz.

Programın sunduğu Entertaintment Mode bir nevi oyun modu olarak adlandırılabilir. Programın oyunlar ile çakışmasını engelleyen bu özellik oyunseverler tarafından tercih edilmektedir.

Eğer kötü amaçlı yazılımlara karşı kapsamlı bir çözüm arıyorsanız Protector Plus Internet Security size yardımcı olacaktır.

Protector Plus Internet Security

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Protector Plus Internet Security crack, Protector Plus Internet Security serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Protector Plus Internet Security

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir