QR Reader for iPhone Türkçe Son Sürüm İndir iPhone ve iPad için QR Kod Okuma Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

QR Reader for iPhone uygulaması iOS işletim sistemli mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir QR kod okuma programı. Ülkemizde karekod olarak tercüme edilen QR kodlar, içlerine pek çok bilgi gömülebilmesi sayesinde oldukça kullanışlı araçlar ve artık neredeyse her paketin üstünde ve internette yer alıyorlar.

Uygulama QR kodlarını hızlı ve kolay bir şekilde okuyabiliyor ve gerçek zamanlı tarama özelliği sayesinde hemen bilgileri analiz ederek sizi yönlendiriyor. Sahip olduğu bu otomatik tarama özelliği ile hiç bir butona basmadan sadece kamerayı QR koduna doğru tutmanız yeterli hale geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Taranmış kodları e-posta, MMS, Facebook ve Twitter üzerinden de paylaşabilir ve kendi QR kodlarınızı da yaratabilirsiniz. Kod okuyucular genellikle otomatik olarak sizi web sitelerine yönlendirirler ancak QR Reader for iPhone uygulaması yönlendirmeden sizin onayınızı alıyor ve zararlı yazılımlardan korunmanızı sağlıyor.

Taradığınız QR kodlarını CSV olarak export edebilen uygulama bünyesinde bir web tarayıcı ve harita da barındırıyor. Böylece ek uygulamalara gerek kalmadan kodlarda yer alan bilgilerden faydalanabiliyorsunuz.

QR Reader for iPhone

0/512345

QR Reader for iPhone

 • Kategori seçme
 • Sonuçlar
 • Kod yaratma
 • Tarihçe
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir