Quick File Renamer Türkçe Son Sürüm İndir Mac İçin Dosyaları Yeniden Adlandırma Programı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Mac için Quick File Renamer programı basit ve güvenli bir dosya yeniden adlandırma programıdır.

Bu program sayesinde fotoğraf koleksiyonunuzu anlamlı isimler kullanarak yeniden adlandırabileceksiniz. MPya da iTunes müzik kütüphanenizi sanatçı, şarkı, albüm ve takip numarasıyla düzenleyebileceksiniz. Dijital fotoğraflarınızda EXIF bilgisine de ulaşabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Dosyalarınızı aradığınız zaman kolaylıkla bulmanızı sağlayacak bu uygulamayı kullanırken isterseniz, adını değiştirmek istediğiniz dosyayı uygulama üzerine sürükleyip bırakabilirsiniz.

Dosya adı değiştirme işlemini bu yazılım ile hızlıca yapacaksınız ve daha yazdığınız sırada değişikliği göreceksiniz. Simple Mode, dosya adını değiştirmek için kolay ayarlamaları kullanmanızı sağlayacak. Gelişmiş mod ise çok sayıda farklı kontrolü elinize almanızı sağlayacak. Bunlar; dosya adı değiştirme, dosya adı kaldırma, sıra numarası ekleme, metin yeri değiştirme, durum değiştirme, önek ekleme, sonek ekleme, tarih girme, uzantı değiştirme, MPve AAC dosyalarına ses verisi girme, fotoğraf verisi (EXIF) girme.

Yeni sürümle beraber kullanıcılar pek çok yenilik gördüler. Bunlar:

 • OS X Lion ile uyum
 • Daha yenilikçi bir arayüz
 • Eklenen klasörler içinde tüm dosyaları arama
 • Dosyaları isme, oluşturulduğu ve değiştirildiği tarihe göre sıralama
 • Quick File Renamer

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Quick File Renamer crack, Quick File Renamer serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Quick File Renamer

  Lisans:

  Ücretli

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir