Quick Kimlik Bildirimi v1.0 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

ÜRETİCİNİN AÇIKLAMASI:

Quick Kimlik Bildirimi v1.programı Otel, motel ve tüm konaklama tesisleri için internet üzerinden AKBS sistemine uygun olarak (XML), müşterilerinize ait Kimlik Bildirimlerini çok basitve hızlı bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olacak bir üründür.Program iş gücünüzü artırmak için basit ve kullanışlı bir sistem içerisinde hareket etmektedir. Tek tıklama ile istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.Quick Kimlik Bildirimi v1.müşteri kimlik bildirimlerini hazırlarken en büyük yardımcınız olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

ÖZELLİKLERİ:1-Kullanıcı tanımlama2-Kullanıcı kısıtlama3-Müşteri girişleri takibi4-Müşteri çıkışları takibi5-Çıkış yapılan müşterilerin geri alınması6-İstenilen tarihler arasında bulunan müşteri kayıtlarının iptali (Silinmesi)7-Tek tuş ile AKBS sistemi için (XML)dosyası hazırlama8-Müşteri kimlik bilgileri dökümü9-İnternet üzerinden otomatik olarak programa ait güncelleme kontrolü10-Basit,şık ve kullanışlı ara yüz11-Network (Çoklu kullanıcı) desteği12-Gelişmiş veri dosyası sistemi13-Müşteri bilgilerinin silinmemesi durumundaen az 10.00müşteri kayıt saklama özelliği14-Sınırsız destek (Telefon veya e-mail)

Quick Kimlik Bildirimi v1. (1)

 • Quick Kimlik Bildirimi v1.için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  programı yukledım ama ac dedıgım zaman benden sıfre ıstıyor ne yapmam lazım.

  1Aralık 200Perşembe – 02:41:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Quick Kimlik Bildirimi v1.

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Quick Kimlik Bildirimi v1.crack, Quick Kimlik Bildirimi v1.serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir