Ragnarok Online Oyunu Online Rol Yapma Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

1

Oyunundan hariç Japonya’da toplam 2bölümden oluşan animesi yayınlanan efsane MMORPG oyunu Ragnarok Online kapısını online oyun severlere açtı. İskandinav mitolojisinden esinlenerek hazırlanan Ragnarok Online’ın kelime anlamı “ Son “ bizlere alıştığımız MMORPG oyunlarının dışında farklı ve heyecanlı bir macera sunan Ragnarok Online’ın dünyasına katılmaya hazır olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Toplamda 1farklı sunucusu bulunan oyunun henüz Türkiye sınırları içinde serverları bulunmuyor. Ragnarok Online’ı Türkiye’den oynamak isteyen kullanıcılar Avrupa sunucularından yardım almakta. Avrupa sunucularına bağlanarak sizde Türkiye sınırları içerisinden Ragnarok Online’ı oynamaya başlayabilirsiniz. Öncesin basit bir üyelik işlemi ve ardından oyunun dünyasında yerinizi alabileceksiniz.

Oyunda bilmeniz gereken karakterlerin özelliklerini belirleyecek statlar bulunuyor, bunlara aşağıdaki listeden göz atabilirsiniz.

–          STR (Strength) (Güç) Saldırı gücünüzü ve taşıyabileceğiniz en yüksek ağırlığı etkiler.

–          AGI (Agility) (Çeviklik) Saldırı ve kaçış hızınızı etkiler.

–          VIT (Vitality) (Dayanma gücü) HP miktarınızı, aldığınız hasarı (sihir olmadan), HP iyileşme hızınızı etkiler.

–          INT (Intelligence) (Zeka) Büyüyle saldırı gücünüzü ve sihirsel yetenekleri iyileştirmeyi etkiler.

–          DEX (Dexterity) (Ustalık) Dikkat oranı ve silah hasarını etkiler.

–          LUK (Luck) (Şans) Kritik atak oranını ve mükemmel kaçışı etkiler.

Her oyuncu Ragnarok Online’a çaylak seviyesinden başlar ve oyunda ilerledikçe seviyeniz yükselir ve yeteneklerinizde dolaylı olarak bundan faydalanır. Oyunda meslek belirleme sistemi de yer almakta. Kendinize bir meslek belirleyebilmek için 10. Seviyeye ulaşmanız gerekiyor, istenilen seviyeye ulaştıktan sonra kendinize meslek belirleyebileceksiniz.

Hemen ücretsiz bir şekilde başlamak için kayıt olun ve oynamaya başlayın.

Ragnarok Online

0/512345

Ragnarok Online

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir