RapidShare Manager (RSM) Türkçe Son Sürüm İndir RapidShare Yöneticisi

Sponsorlu Bağlantılar

RapidShare Manager programı rapidshare.com adresinden yapılan download (indirme) ve upload (yükleme) işlemlerini daha rahat yönetebilmek için yeni kullanıcılar ve gelişmiş kullanıcılar için tasarlanmış ücretsiz bir program.

Upload işlemlerinde programın kullanımı her tür kullanıcıya açık. Premium kullanıcılar 2.00MB dosya boyutuna kadar upload işlemi gerçekleştirebiliyor. 10MB’tan büyük dosyalar ise direkt indirme ve trafik ücreti dosya sahibi tarafından ödenmediği sürece sadece Premium kullanıcılar tarafından indirilebiliyor. Bu özellikler ile ilgili daha detaylı bilgiyi RapidShare.com Premium Zone bölümünde bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

[ PREMIUM-Account (Premium Hesap) ]Eğer RapidShare.com’da Premium Hesabınız var ise giriş isminizi ve şifrenizi Premium-Account ayarları bölümünden giriniz. Upload methodunuzuda bu bölümden belirleyebilirsiniz. (Premium, Collecter’s Zone veya Free User)

Editör Notları:

Program yükleme için gerekli olan dosyaları internet üzerinden indirip kurulumu kendi otomatik olarak gerçekleştiriyor. Aynı zamanda program .NET 2.Framework‘e ihtiyaç duyuyor fakat bu kurulumda yükleyici tarafından gerçekleştiriliyor.

RapidShare Manager (RSM) (3)


 • RapidShare Manager (RSM) için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Program açıklamalarında her türden işletim sistemi için çalışabilecek yazıyor ancak bu Program sadece Windows Vista içindir. Dikkatinize…

  1Mayıs 200Pazartesi – 17:30:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (3)
  (1)


 • RapidShare Manager (RSM) için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  iyi bir program kolayca işi hallediyor.rapid share ile ilgilenenlerde olması gereken bir program

  1Haziran 200Cuma – 22:39:2
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (1)
  (2)


 • RapidShare Manager (RSM) için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Cok Saolun Tam indir size TSK Ve ProgRmi yapanlarada Tylerımı ıletırsen Sevinirim Tam İndir Katrosu Saolun Tavsıye ederım

  1Şubat 200Perşembe – 15:15:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (2)
  (5)

 • RapidShare Manager (RSM)

  0/512345

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir