Registry Washer 3.6.2 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Registry Washer nedir?

Windows Registry sistemimizin ayrıntılı bir dökümanını tutar. En son ne yaptığımızı , hangi belgeleri açtığımızı ne gibi ayarları kullandığımızı kısacası herşeyi kaydeder. Bu normal bir durum fakat kullanmadığımız kaldırdığımız programların burada izleri kalır. Biz programı kaldırdıksada onlar orada kalır. Zamanla burada kalan atık dosya sayısı fazlalaşır. Bu durumda bu kayıt defteri dolmaya başlar. Artık sisteminiz eskisi kadar sağlam ve hatasız çalışmaz. Hatalar verebilir veya açılışta bilgisayarınız geç açılabilir. Kullanıcılar bu durumdan çokca şikayet etmektedir. İşte bu durumda bu kayıtları düzenleyebilecek ve temizleyecek bir programı ihtiyaç duyulmaktadır. Ve Registry Washer programlardan biridir. Sisteminizin kayıt defterinizi iyi optimize eder hata oranını azaltarak bilgisayarınızın geç açılmasını programlarınızın geç açılmasını engeller.

Registry Washer’ın Başlıca Özellikleri:

Kayıt defterini tarar gereksiz ve kullanmadığınız dosyaları siler. Hataları dosyaları silerek sisteminizin sağlam çalışmasına yardımcı olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Sizin belirlediğiniz bir zamanda veya kendiniz windows registry üzerinde tarama gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemde program gereksiz dosyaları arar ve siler.

Windowsun açılışında bir sürü program uygulamaya girer ve kayıt defterinde dosya bırakır. Registry washer bu atık dosyaları silerek Windowsunuz geç açılmasını önler.

Registry washer ayarlanabilir yedekleme özelliği sayesinde istediğiniz bir tarihte yedekleme yapabilir sizi rahatlatır.

Registry Washer 3.6.

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Registry Washer 3.6.crack, Registry Washer 3.6.serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir