RemoveDrive Türkçe Son Sürüm İndir USB Sürücü Güvenli Çıkarma Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

RemoveDrive programı bilgisayarınıza taktığınız USB cihazları güvenli olarak çıkarmanızı sağlayan bir komut satırı uygulaması. Özellikle Windows’un kendi güvenli çıkarma mekanizmasının bazı zamanlarda çalışmadığı ya da sorunlar çıkardığı dikkate alındığında işinize yarayabilecek bu uygulama cihazlarınızın herhangi bir sıkıntı yaşamasını engelleyecektir.

Özellikle sürücü üzerinde bir exe dosyası çalışıyorsa güvenli çıkarma yapamamanız çoğu zaman flash disk gibi aygıtları çıkarmanıza engel olacaktır ancak RemoveDrive uygulaması bu konunun üstesinden gelebiliyor ve cihazda gerçekleşen işlemleri durdurarak kolayca çıkarmanıza olanak veriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Her ne kadar yeni Windows sürümlerinde bu durum daha kolay olsa da özellikle Windows XP kullanıcıları neredeyse hiç bir zaman sürücülerini çıkaramıyorlar ve RemoveDrive daha da gerekli hale gelebiliyor. Flash disklerin elektrik akımındaki ani değişiklikler nedeniyle bozuldukları bilindiği için cihazınızı çalışır halden pasif hale getirmeden kesinlikle USB bağlantısından çıkarmamalısınız.

RemoveDrive

0/512345

RemoveDrive

  • Program Arayüzü
  • Lisans:Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar

    Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir