Resim Editörü Türkçe Son Sürüm İndir Android İçin Resim Editörü (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Android için Resim Editörü uygulaması, Android cihazınızda bulunan resimleri düzenlemek için gerekli tüm araçları içerir.

Resim Editörü uygulamasıyla Android telefonunuzdaki ya da tabletinizdeki resimleri kırpabilir, onlara efekt ekleyebilir, parlaklık, doygunluk ve kontrast ayarlarını değiştirebilirsiniz. Resminizin üzerine isterseniz şekiller de çizebilirsiniz. Bunun için ilgili alana gelerek kalem boyutunu ayarlamalısınız. Sonra kenarlar için pürüzlü ya da pürüzsüz seçeneklerinden ve renklerden birini belirleyerek resminizin üzerine istediğiniz çizimi yapın. Eğer bu işlemi gri almak isterseniz sıfırla butonunu kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Resim editörünün en çok işe yarayan araçlarından biri de resminizin boyutunu ayarlamanıza yarayan bölümüdür. Bunun için üst, sol, sağ, genişlik, yükseklik, alt gibi değerleri girerek resminizi yeniden boyutlandırabilirsiniz. Ayrıca bu değerleri girerken resminizin boyutlandırılma ön izlemesi de görünür. Bunların yanı sıra resmi sepia, siyah-beyaz gibi tonlara getirerek kaydedebilirsiniz. 

Resim Editörü

0/512345

Resim Editörü

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir