Road Trip Effect Pro v2.5.5 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Road Trip Effect sayesinde gezmiş olduğunuz, tatil yaptığınız ve çekmiş olduğunuz tüm yerlerin videosunu bir günlüğe kaydedebilir, bunlardan yeni videolar yaratabilir ve gezmiş olduğunuz bu yöre ve beldelerin videolarını haritalandırabilirsiniz.

Birleştirdiğiniz videoları bir film şekline dönüştürebilir, çeşitli efektler verebilir ve birleştirdiğiniz bu videoları tek bir film şeridinde toplayabildiğiniz için, tüm anılarınızı ve videolarınızı bir anda izleme imkanı bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca program videolarınızı düzenleme ve sıralama imkanı verdiğinden dolayı, videolarınızın görüntü ve seslerine çeşitli düzenlemeler yapabilir, videolarınızın sıralamasını belirli bir düzene getirerek belli bir ülke, şehir ve yöre dizaynına sokarak istediğiniz bölge ve bölümde çektiğiniz videoyu ayrı bir biçimde de seyredebilirsiniz.

Road Trip Effect Pro v2.5. (1)

 • Road Trip Effect Pro v2.5.için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  arkadaşlar hiç tavsiye etmiyorum

  2Ekim 201Cuma – 16:56:2
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Road Trip Effect Pro v2.5.

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Road Trip Effect Pro v2.5.crack, Road Trip Effect Pro v2.5.serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir