RoboForm Türkçe Son Sürüm İndir Android İçin Otomatik Form Doldurma Programı (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın en çok kullanılan form doldurucusu ve şifre yöneticisi AI RoboForm web tabanlı formları tek tuşla rahatça doldurabileceğiniz bir program. RoboForm tarayıcınıza bir tuş ekleyerek giriş ve form doldurma işlemlerini basite indirmenize olanak sağlayan bir uygulama.

Kurulum sonrası bir sihirbaz sayesinde isim, adres, telefon, e-posta, kullanıcı adı şifre, banka hesabı veya kredi kartı bilgilerini giriyorsunuz ve daha sonra bu bilgileri bir internet adresinde kullanmanız gerektiğinde geriye sadece tarayıcıya entegre olan tek tuşa basmak kalıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Web siteleri için geçerli kullanıcı desteği de veren programın araç çubuğunda yer alan arama motoru sayesinde istediğiniz arama motorları üzerinde aramalar yapabilir, forumlarınızı düzenleyebilir ve giriş yapıcağınız hazır formları seçebililrsiniz. Yenilenen araç çubuğu ile RoboForm giriş yaparken form doldurmak zorunda olduğunuz sitelere en hızlı erişimi sağlamanıza yardımcı oluyor.

Diğer Özellikler:

* Çevrimdışı şifre ve not kaydı* Güvenli, rastgele şifre oluşturma* dklık süreç sonunda otomatik ourum kapatma sistemi.* Tüm işlemleri çevrimiçi olarak https://online.roboform.com/ adresi üzerinden gerçekleştirmektedir.* Kimlikler, şifre kartı ve notlar arasında arama yapabilme özelliği* AES, BlowFish ve RCşifreleme algoritmaları* Şifre kartları için ikili şifreleme seçeneği* Pro versiyonu satın aldığınızda çevrimiçi bir hesap üzerinden tüm şifreleriniz ve hesaplarınıza ulaşabileceğiniz bir hesap yaratılması.

2.6sürümü ile gelen yenilikler:

 • Yeni sürümün kullanılabilir olması durumunda indirilmesi için uyarı veren Dolphin için RoboForm onarıldı. 
 • RoboForm

  0/512345

  RoboForm

 • Pin Girme
 • Senkronizasyon
 • Ayarlar Menüsü
 • Şifre Arama
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir