Romaco Timeout Türkçe Son Sürüm İndir Bilgisayar Kullanımı Kısıtlama Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Evde olmadığınız zamanlarda çocuklarınızın ev ödevlerini yapmak yerine bilgisayar başında gereğinden fazla zaman geçirdiğinden şüpheleniyorsanız, tüm bu şüphelerinizi Romaco Timeout ile ortadan kaldırabilirsiniz. Romaco Timeout, çocuklarınızın bilgisiyar başında geçirdikleri süreyi kısıtlayabileceğiniz başarılı bir uygulamadır.

Yazılım temiz arayüzü üzerinde farklı görevler için ayrılmış birden çok sekmeyle birlikte karşımıza çıkıyor. Böylece oturum zaman sınırı ayarlamak, lük kota ayarlamak, belirli sitelere veya belirli programlara erişimi engellemek gibi farklı işlemleri ilgili sekmeler üzerinden kolayca gerçekleştirebiliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Belirlediğiniz zaman dolduğunda uygulama bilgisayarı otomatik olarak kapatabilir, oturumu kapatabilir, bekleme moduna alabilir veya belirlediğiniz başka bir uygulamayı çalıştırabilir.

Ayrıca isterseniz nın her ü için belirli bir zaman sınırlaması getirebilirsiniz. Böylece çocuklarınız o içerisinde ne kadar bilgisayar başında durmaları gerektiklerini bilirler. Bilgisayarı veya oturumu kapattıklarında o lük zamanları durur ve bilgisayar tekrar aktif olarak kullanılmaya başlandığında zamanlayıcı geri sayıma devam eder.

Programın diğer güzel özellikleri arasında yer alan internet sitesi sınırlama ve uygulama sınırlama sayesinde çocuklarınızın girebileceği zararlı internet sitelerine erişimi engelleyebileceğiniz gibi bilgisayarda bulunan ve çocuklarınızın kullanmamasını istediğiniz uygulamalara kilit koyabilirsiniz.

Bunların dışında sadece çocuklarınızın internet üzerinde geçirdikleri zamana sınırlama koyabilir ve belirlenen süre tamamlandığında çocuğunuzun internet üzerinde daha fazla gezinmesini engelleyebilirsiniz.

Sonuç olarak Romaco Timeout çocuklarının bilgisayar başında nasıl zaman geçirdiğini ve gereğinden fazla zaman geçirip geçirmediğiniz takip etmek isteyen ebeveynler için geliştirilmiş ilginç ve başarılı bir yazılımdır.

Romaco Timeout

0/512345

Romaco Timeout

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir