Romantic Photo Türkçe Son Sürüm İndir Resim Düzenleme Programı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer özel anlarınızı yakalayan fotoğraflarınıza farklı bir dokunuş vererek daha da özel hale getirmek isterseniz Romantic Photo ihtiyacınız olan araçları size sunacak bir resim düzenleme programıdır.

Romantic Photo içinde hazır fotoğraf filtresi veya resim filtresi kalıplarını bulunduran bir resim editörüdür. Program ile fotoğraflarınıza bu filtreleri birkaç tıklama sonunda kolayca ekleyebilirsiniz. Romantic Photo’nun sunduğu resim filtrelerinin yanında sahip olduğu fotoğraf efekti ya da resim efekti seçenekleri filtrelerle yapacağınız renk ayarlarını tamamlayacak ve çok daha başarılı çalışmalar ortaya çıkaracaktır. Kenar yumuşatma, kenar bulanıklaştırma, renk sıcaklığını arttırma bu efektlerden sadece birkaçıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Romantic Photo odak ayarlama özelliğine de sahiptir. Bu araç sayesinde fotoğrafınızın seçeceğiniz bölümünü odak noktası yapabilir ve bu bölümü keskinleştirirken geri kalan kısımları bulanıklaştırabilirsiniz.

Romantic Photo pratik bir kullanım sunan ve kullanıcı dostu bir resim editörüdür ve sunduğu araçlarla profesyonel kalitede çalışmalar yapmanıza imkan verir.

Romantic Photo

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Romantic Photo crack, Romantic Photo serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Romantic Photo

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir