Rope Escape Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch için Halatla Sallanma Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz halatla sallanma veya kaçış oyunu olarak adlandırabileceğimiz Rope Escape, ormanın ortasında veya galaksinin uzak bir köşesinde sürekli olarak ilerlemenizi gerektiren bağımlılık yapıcı ve heyecan dolu bir oyundur.

Kendinizi bir mancınıkla fırlatarak başlayacağınız maceranız, ormandaki ağaçların arasında halatınızla sallanarak devam edecek. Karşınıza çıkacak gök taşları, zeplinler, uzay gemileri ve diğer nesnelerden yararlanarak daha yükseğe çıkabilir ve farklı güçlendirmeleri alarak ilerleme hızınızı arttırarak daha çok puan toplayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ormanda sallanmaya devam ederken karşınıza çıkacak altınları toplayarak, oyun içerisinde kullanabileceğiniz yeni karakterler ve halatları açtırabilirsiniz.

Kazanmış olduğunuz yüksek puanlar sayesinde, dünya üzerindeki diğer oyuncularla yarışabilir ve en iyi halatla sallanan oyuncular arasında yerinizi almak için elinizden gelenin çok daha fazlasını yapmak için uğraşabilirsiniz.

Eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun arıyorsanız, arkadaşlarınızla kazanmış olduğunuz en yüksek puanları karşılaştırabileceğiniz Rope Escape‘i mutlaka denemelisiniz.

Rope Escape

0/512345

Rope Escape

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir