Runes of Magic

Sponsorlu Bağlantılar

1

Tamamen ücretsiz olan Runes of Magic online oyunculara geniş sınırları bulunan ve içinde birbirinden farklı birçok yaratık, zindan ve görevler bulunan fantastik bir dünya sunuyor. Runes of Magic alanındaki diğer oyunlara göre daha bir hassas ve ayrıntılı bir işleyişe sahip başarılı bir MMORPG oyunundan da bu beklenirdi zaten.

Sponsorlu Bağlantılar

Runes of Magic’in belkide en kötü yanı bütün hayatınızı ele alıyor ve bağımlılık yaratıyor olmasıdır. Bir online oyuncu içinde zaten en önemli unsur bağımlılıktır, bir online oyun bağımlılık yaratıyorsa o kadar iyidir düşüncesinden yola çıkarak Runes of Magic’in çok başarılı bir yapım olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Runes of Magic’in bu büyük ve kalabalık dünyasından birbirinden heyecanlı maceralara karışmaya ve kendinizi bu dünyanın bir parçası haline dönüştürmeye hazır mısınız? Oyunda başarılı karakterlerin yanı sıra bizleri zorlayacak başarılı düşmanlar ve bosslar bulunuyor ve bunların her biri Runes of Magic’in fantastik dünyasında bir yerlerde yerini almış sizleri bekliyor.

Runes of Magic online oyun severlere diğer MMORPG’lerden farklı olarak bazı yenilikler sunuyor, bunlara kısaca göz atacak olursak;

–          Çifte Sınıf Sistemi: Karakterinizin ana sınıfının yanı sıra karakterinize bir yan sınıf belirleyebilir ve onun gerçek gücünü ortaya çıkarabilirsiniz.

–          Ev Sahipliği: Her zaman canavar kesmek olmaz, ara sıra dinlenmek muhteşem kahramanlarında hakkı elbet. ün yorgunluğunu evinizde geçirerek atabilir ve dinlenebilirsiniz.

–          Uçsuz Bucaksız Bir Dünya: Muhteşem manzarası, görkemli dağları, tehlikeli ve ölümcül mekanları ile her yönüyle bizleri dev bir oyun dünyası bekliyor.

–          Kaderin Senin Elinde: PvE savaşlarının yanı sıra oyunun dev dünyasında dilediğin zaman PvP savaşlarına katılarak oyundaki diğer oyuncular ile kozlarınızı paylaşabilirsiniz.

–          Gelişmiş Rune Sistemi: Başarılı rune sistemi ayrıntılı bir özelleştirmenin önünü açmış ve oyunda üstün bir özelleştirme durumu söz konusu.

Runes of Magic’e hemen ücretsiz bir şekilde kayıt olabilir ve tamamen Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Runes of Magic (3)


 • Runes of Magic için
  Berk Düşünür
  dedi ki;

  Ben de bu başlayacağım çok merak ediyorum bizim tüm okul oynuyor oyunu 🙂 free2play diye bir dergi varmış bir de ondan kodları da aldım şimdi onlar düşünsün diyor herkese iyi oyunlar diliyorum 🙂

  Temmuz 201Cuma – 13:40:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Runes of Magic için

  dragonas

  dedi ki;

  Yakın zamanda olmamakla beraber oyun bayağı bir elden geçmişti bu arada, yok beta tekrarı yok el değiştirme gibi ama artık daha iyi bir durumda uzun zamandır sorunsuz ve toparlamış ilerliyor. Belirtmek istememin sebebi ise hala internette çok fazla eski kaynağın oluşu o yüzden iyice araştırmayı hatta denemeyi unutmayın 🙂

  2Haziran 201Cuma – 14:59:1
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Runes of Magic için

  deschain

  dedi ki;

  Uzun soluklu ve zevkle oynanabilecek bir alternatif bence. Uzun zamandır bizlerle beraber ve başarılı bir şekilde ilerliyorlar. O yüzden Runes of Magic benden yana gönül rahatlığıyla tavsiye edilir.

  1Haziran 201Cuma – 14:57:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Runes of Magic

  0/512345

  Runes of Magic

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir