Safari Türkçe Son Sürüm İndir İnternet Tarayıcısı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Basit ve şık arayüzü ile Safari internet gezintileriniz sırasında sizin önünüzden çekiliyor ve en eğlenceli internet deneyimini kendinizi güvende hissederek yapabilmenizi sağlıyor. Apple’ın hız ve güvenlik konusunda çok iddialı olduğu program sunduğu araçlarla pratik kullanım vadediyor.

Hızlı performans, şık ve basit arayüz, kolay kullanım, sık kullanılanlar, pop-up bloklama, içerik arama, sekmeli gezinti, entegre RSS desteği, otomatik form doldurma, yeniden boyutlandırılabilir metin boşlukları, gizli ve özel gezinti gibi birçok özellik ve gelişmiş güvenlik seçenekleri ile Safari aradığınız pek çok özelliği bir araya topluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Safari , sahip olduğu Nitro JavaScript motoru teknolojisi ile JavaScript sonuçlarını eski Safari sürümlerine göre 4.kat daha hızlı bir şekilde gerçekleştirerek internet deneyiminizi çok daha hızlı bir hale getirmiş bulunuyor.

HTML çevrimdışı desteği, Acid 3 testinden tam not gibi birçok yenilik ve özellik ile donatılmış olan Apple Safari, internet deneyiminizi güvenli ve hızlı bir hale getirmeye hazır.

 

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

Safari (1)

 • Safari 5.1.için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  sağolun abiler ablalar sizi çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

  Ocak 201Pazartesi – 16:35:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Safari

  0/512345

  Safari

 • Safari Okuma Listesi
 • Safari Güvenlik
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir