Sana Özel Diyetler Türkçe Son Sürüm İndir Android İçin Özel Diyetler Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Sana Özel Diyetler uygulaması, Android telefonunuzda ve tabletinizde kullanabileceğiniz, özel diyetler içeren bir uygulamadır.

Artık internette site site gezip diyet listeleri ve programları aramayacaksınız. Sadece bu uygulamada bulunan özel diyetleri uygulayarak istediğiniz kiloya ulaşmanız mümkün. Hayal ettiğiniz vücut ölçülerine zahmetsizce ulaşabileceksiniz. Uygulamada size en uygun diyet programını seçmeniz ve uygulamanız yeterli olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sana Özel Diyetler uygulamasını isterseniz Android telefonunuza isterseniz Android tabletinize yükleyebilirsiniz. Yükleme sonrasında uygulamayı çalıştırın. Ana sayfada en üstte “Diyet Listesi” yazan bir liste çıkacak. Bu listede Ramazan Diyetleri, Metabolizma Diyetleri, Kalp Vakfı Diyetleri ve son olarak da Gebelik Diyetleri bulunmakta.Toplamda dört diyetten size en uygun olanı seçerek hemen uygulamaya başlayabilirsiniz. Diyetlerde beslenme programı ve nelerin ne zaman kaç
aralığı ile yeneceği ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. İlk sırada bulunan Ramazan Diyetleri seçeneğine tıkladığınızda karşınıza Ramazanda Beslenme Programı gelecek. Burada İftar zamanında nelerden ne kadar yenileceği ve daha sonraki öğün için ne kadar süre geçeceği yazılmıştır. Gebe iseniz Gebelik Diyetlerini uygulayabilirsiniz.

Sana Özel Diyetler

0/512345

Sana Özel Diyetler

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir