SeekFast Türkçe Son Sürüm İndir Windows İçin Hızlı Arama Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Windows için SeekFast programı, bilgisayarınızdaki belgeler içinde hızlı şekilde arama yapmak için yüksek potansiyele sahiptir.

SeekFast, istediğiniz aramayı yaparken, sonuçları, aradığınız belgeyi olabildiğince hızlı şekilde bulmanızı sağlamak için en kolay şekilde sıralar. Bu programın size sunduğu fırsatların çoğu, benzer diğer programlarda bulunmamaktadır. Bu da SeekFast programını diğer arama teknolojilerine göre benzersiz kılar.

Sponsorlu Bağlantılar

SeekFast programının başlıca özellikleri:

 • Binlerce belge içinde çok kısa sürede arama yapar: Seekfast, olağanüstü hızlı ve kullanımı kolay bir programdır. Öyle ki, bu yazılımla bilgisayarınızda bir klasörün içinde herhangi bir metin arayabilirsiniz. Aranabilecek belge sayısı, ücretsiz ya da tam sürümü kullanıyor olmanıza göre değişkenlik gösterebilir. Eğer tam sürümü kullanıyorsanız binlerce belgeyi arayabilirsiniz. Fakat iki versiyonda da kullanım kolaylığı yaşayacağınız kesindir.
 • En çok ilişkili sonuçlar en üstte yer alır: Bu tip programların avantajlarından biri de modern dilbilim teknolojisinin kullanılıyor olmasıdır. Böylece sonuçlar arama sonuçlarınızla en çok ilişkili olandan başlayarak sıralanır ve görüntülenir. Bu sonuç sıralama niteliği Google’da yapılan aramalara ya da diğer web tabanlı arama motorlarına benzetilebilir.
 • SeekFast

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda SeekFast crack, SeekFast serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  SeekFast

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir