SendItz Türkçe Son Sürüm İndir iPhone ve iPad için Dosya Paylaşma Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil cihazlarda dosya paylaşımı yapabilmek bazen sıkıntılı bir süreç olabiliyor. Özellikle büyük boyutlu dosyaları arkadaşlarınıza göndermek için kullanabileceğiniz uygulamalar çok sınırlı ve çalışmalarında genellikle sıkıntılar yaşanabiliyor. SendItz uygulaması bu soruna bir çare olarak hazırlanmış ve resimlerden, müziklerden tutun da büyük boyutlu videolara kadar pek çok dosyayı her türlü cihazı kullanan arkadaşlarınıza kolayca gönderebilirsiniz.

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad’ler için hazırlanan uygulama, hem diğer işletim sistemli cihazlara hem de web üzerindeki bulut depolama alanına dosya gönderebiliyor. Dosya başına 10GB limit sunan uygulama, TB’lık toplam dosya limiti sunuyor ve bu oldukça yeterli diyebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar

Kayıt için sadece e-mail adresinizin ve telefon numaranızın gerekmesi ise onu oldukça hızlı kullanılabilir hale getiriyor. Dosya gönderdiğiniz kişilerin direkt olarak bildirim almaları ise gönderilenleri hemen indirebilmelerine yardımcı oluyor. Daha den açtığınız dosyaların bellekte tutulması ile bant genişliğinden tasarruf edebilmek de mümkün.

SendItz

0/512345

SendItz

 • Gönderme menüsü
 • Dosya menüsü
 • Alınan dosyalar
 • Klasörünüz
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir