SEO Manager Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch İçin SEO Manager Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

SEO (search engine optimization) yani arama motoru optimizasyonu internet sitelerinin arama motorları ile en iyi uyumum sağlanmasını amaçlayan bir alandır. Bu alana yönelik birçok takip ve düzenleme işlemleri gerektiği gibi site dışı çalışmalar da gerekebilir. SEO Manager uygulaması, söz konusu takibi ve çalışmaları iPhone ve iPad üzerinden yürütmenizi sağlar.

SEO Manager uygulamasının ücretli bu sürümü ile sınırsız sayıda internet sayfası ekleyebilir, sınırsız sayıda kelime belirtebilirsiniz. Gerçek zamanlı ve kendi altyapısını kullanarak kelime sıralaması ortaya koyabilen uygulama, Google Domains ve dil konusunda son derece geniş bir veritabanına sahiptir. Diğer yandan sıralama konusunda geçmişe yönelik araştırmalar da yapılabilir, grafik olarak geçmiş bilgiler görüntülenebilir. Son olarak SEO Manager ile PageRank bilgisi de sorgulayabileceğinizi ekleyelim.

Sponsorlu Bağlantılar

SEO Manager

0/512345

Lütfen yorumlarınızda SEO Manager crack, SEO Manager serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

SEO Manager

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir