SharpKeys Türkçe Son Sürüm İndir Kayıt Defteri Klavye Kısayolları Atama

Sponsorlu Bağlantılar

SharpKeys klavye kısayollarına atanmış farklı görevleri kayıt defteri üzerinden değiştirmenize olanak tanıyan kolay kullanımlı bir uygulamadır.

Program belki ilk bakışta biraz karmaşık gelebilir ama aslında yaptığı işlemler gayet basittir. Örneğin Shift tuşunun yaptığı işlemi değiştirerek Caps Lock tuşunun üstlendiği eylemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Değiştirmek istediğiniz tüm anahtarları ve yapılabilecek işlemler listesi programın içerisinde görüntülenmektedir. Bu şekilde istediğiniz tuşlara istediğiniz işlemleri kolayca atayabilirsiniz. Bunun dışında tuşlara daha den atanmış görevleri de iptal etme şansına sahipsiniz.

SharpKeys fonksiyon tuşları da dahil olmak üzere temelde her tek tuşu desteklemektedir.

Görevleri istediğiniz tuşlara atadıktan sonra işlemi tamamlamak için “Write the Registry” butonuna tıklayarak yeni ayarlarınızı kayıt defterine aktarabilirsiniz.

Diğer yandan SharpKeys tüm Windows sürümlerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır ve sistem performansınızı etkilemez.

Program her ne kadar çok kullanışlı bir program olsa da yeni başlayanlar için kayıt dosyalarının bir yedeğinin olması çok daha iyi olacaktır. Çünkü SharpKeys yaptığınız işlemlerin geri almak istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir yedek dosyası oluşturmamaktadır.

SharpKeys

0/512345

SharpKeys

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir