Shellrazer Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPod Touch ve iPad İçin İlerlemeli Aksiyon Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Klang Clan Turtle Wrangler karakteriyle oynadığımız oyun, popüler Metal Slug oyununu oldukça anımsatırcasına hoş ve eğlenceli bir ürün.

Shellrazer, her ne kadar ilk bakışta karışık bir oyun gibi görünse de öyle değil. Amaç, dev bir kaplumbağanın üzerinde süren bu macera oyununun ilk bölümünden itibaren karşımıza çıkacak olan Goblin Krallığı‘na bağlı okçuları, balonlu savaşçıları, mutantları ve daha birçok savaşçıyı alt ederek bölgede ilerleyip hakim olmak ve aynı zamanda kaplumbağamızı sevdiğine kavuşturmak. Tabii ki bu kadarla da değil, oyun esnasında karşımıza çıkan daha birçok özel güçleri olan savaşları da yenmek gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

1şampiyonadan oluşan oyunun her şampiyonaya özel sekiz geliştirme kademesine sahip silahlar kullanılabiliyor. Bu cellemeleri oyunda kazanılan altınlarla gerçekleştirebiliyoruz. Savaşların tümünü düşündüğümüzde otuzdan fazla düşman türü ile karşılaşıyoruz.

Kişiselleştirmeye dair ürünlerin de yer aldığı oyunda otuzdan fazla öğe mevcut. Oyunun modellemeleri ise çizgi film tadında üretilmiş.

Çoklu dokunmaya imkân tanıyan Shellrazer retina ekran desteği ile birlikte sunuluyor. Kısacası atmosfer, oynanabilirlik ve modellemeler bu oyunu edinmeniz için size birçok olumlu sebep sunuyor.

Shellrazer Tanıtım Videosu

izle
Videoyu İzleyin

$(document).ready(function(){$(“#video-oynat-1016”).live(‘click’,function(){$(“#video_player_1016”).addClass(“loading_byk”);_gaq.push([‘_trackEvent’,’altbolum’,’izleme’,’embed’,0,true]);if($.browser.msie&&$.browser.version

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir