Shurzanop Türkçe Son Sürüm İndir Türkçe Windows Yönetim Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Shurzanop, Windows işletim sistemi için yönetimsel ayarlar, düzenlemeler ve geliştirmeler yapabilmek için tasarlanmıştır. Program Borland C++ ile geliştirilmiştir.Windows işletim sisteminin derinliklerinde kullanıcının erişemediği yönetimsel özellikler bulunur. Bu özelliklerin kullanıcılar tarafından değiştirilmeleri çok risklidir. Bu yönetimsel özelliklerin uzman bilgisayar yöneticileri tarafından yönetilmeli ve düzenlenmelidir.İşletim sisteminin Registry olarak bilinen Windows kayıt defteri, sistemin çekirdeğini oluşturur. Burada yapılacak bir hata, sistemin çökmesine ya da bilgisayarın bir daha açılmamasına sebep olabilir! Kayıt defterinin yönetimi de uzman bilgisayar yöneticilerine bırakılmalıdır.Shurzanop birkaç tıklama ile bu özellikleri ve ayarları bilgisayar kullanıcılarının hizmetine sunar. Kolay kullanımlı kullanıcı arayüzü ile her türden bilgisayar kullanıcısının uzman bilgisayar yöneticileri gibi çalışabilmelerini sağlar.Entegre 1yönetimsel modülü ile, hem kullanıcıların hem de uzman bilgisayar yöneticilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik özellikler içerir.Ana Özellikleri:

Kullanıcı hesapları: Windows oturum hesaplarının yönetimi ve özelleştirilmeleriSanal masaüstü: Dağınık çalışmalarda toparlayıcı olarak çoklu çalışma ortamıKopya dosya: Diski veri çöplüğünden kurtarmak için dosyaların gereksiz kopyalarının bulunmalarıBaşlangıç ayarları: Windows’un başlattığı uygulamaların özelliklerinin yönetilmeleriEtkin işlemler: Sistem işlemlerinin yönetimiServisler: Sistemde geri planda çalışan servislerin yönetimiTemizlik: Geçici (Temp) dosyaların ve geçersiz kısa yolların temizliğiSistem bilgi: Sistemle ilgili bilgilerin alt bölümde gösterimiRegistry ayarları: Windows kayıt kütüğünün alt bölümde ayarlanmasıGeçersiz kısayollar: Geçersiz kısa yolların temizliği

Shurzanop

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Shurzanop crack, Shurzanop serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Shurzanop

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir