Shutter Türkçe Son Sürüm İndir Otomatik PC Kapatma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Shutter programı bilgisayarınızın kapatılması için gerçekleştirdiğiniz işlemlerin çok daha detaylandırılabilmesini sağlayan bir PC otomatik kapatma uygulaması. Diğer programlardan farkı ise hem ücretsiz olması hem de oldukça gelişmiş seçenekleri barındırması. Hem deneyimli kullanıcılar hem de standart bilgisayar kullanıcıları tarafından oldukça kolay bulunacak olan programı bilgisayarınızın tam istediğiniz zamanda kapanmasını sağlamak için kullanabiliyorsunuz.

Kullanabileceğiniz kapatma seçenekleri arasında geri sayım,
belirleme
, Winamp’ın durmuş olması, düşük işlemci kullanımı, kullanıcı aktifliği, düşük batarya, ping durması, uygulama durması ve dosya boyutu limiti gibi çok çeşitli seçenekler yer alıyor. Bunlar için gereken parametreleri siz belirliyorsunuz ve böylece dilediğiniz gibi özelleştirme imkanına kavuşuyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sadece kapatma değil aynı zamanda bu koşullara bağlı olarak yeniden başlatma, hesap kitleme ya da hesap çıkışı, hibernasyon, monitörü kapama, alarm ya da ses düzeylerini ayarlama imkanı da veren program neredeyse yok denecek kadar hafıza ve sistem kaynağı tüketiyor. Bu işlevlere ihtiyaç duyanların kesinlikle kaçırmaması gerekenler arasında olduğuna inanıyorum.

Shutter

0/512345

Shutter

 • Geri sayımla kapatma
 • Kapatma seçenekleri
 • Web arayüzü
 • Tüm seçenekler
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir