SiberOptik V8 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticiden:Optik mağazalarına on dır yazılım geliştirmekte olan firmamız, kurumsal kimliği ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla dün ve bugün olduğu gibi, yarın da yanınızda olacaktır. İşinin ehli yazılım mühendisleriyle sizin sektörel birikimlerinizi bilgisayar ortamına taşımaya devam ediyoruz…. SiberOptik V’in Bazı Özelllikleri Sayımlarınızı barkodlu sistem kullanarak bir kaç
te sıfır hata ile yapabilmektesiniz. Her türlü resmi kurum işlemini en ince ayrıntısına kadar bir kaç tuşla yapabilir, zamanı geldiğinde istenilen listeyi tek tuşla çıkartır ve yine tek tuşla faturasını yazıcıdan çıkartabilirsiniz. Gerekirse listenizi diskete de alabilirsiniz. Hakkı gelen müşterilerinizin raporunu alabilir, onlara SMS, e-mail ya da mektup yoluyla ulaşarak bilgi verebilirsiniz. Satışlarınız barkodlu sistem kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Tüm satış reçete bilgilerini tek ekrandan izleyebilirsiniz. Taksit kartlı satışlar yapabilirsiniz. Eğer satışlarda bir veya birden fazla resmi kurum reçetesi varsa tek tuşla bunları işler geri döndüğünüzde resmi kurum hakkının müşteri satışına otomatik yansıdığını görürsünüz. Tüm ticari hesaplarınızı çok dövizli olarak tutabilir, ayrıntılı raporlar ile kontrollerini yapabilirsiniz. Günlük olarak tahsilatlarınızı ve ödemelerinizi uyarı olarak alabilirsiniz Kendinize özel faturalarınızı tasarlayarak fatura kesebilirsiniz. Resimli gözlük seçimi programımız sayesinde müşterimizin gözlük seçimine altı ayrı görüntüyü ekranda kendisine göstererek yardımcı olabilirsiniz. Bu sadece estetik olarak değil aynı zamanda yakın göremeyen kişilerin kendi gözlüklerini takıp, denedikleri çerçevenin nasıl durduğunu anlamaları açısından da faydalı bir uygulamadır. Yönetimsel raporlarımızla firmanızın çok ayrıntılı ve parametrik olarak satışlar, gelirler, giderler, satıcıların performansı, envanter durumu ve daha pek çok analize sahip olabilir, bunların sayesinde işletmenizin durumunu anlık izleyebilirsiniz. Birden fazla kullanıcı tanıtabilir ve her kullanıcıyı farklı şifreler ile tüm ekranlar için ayrı ayrı beş ayrı yetkilendirme seçeneği (yetkisiz, sadece izleyebilir, kayıt girebilir, kayıt değiştirebilir, kayıt silebilir) yetkilendirebilirsiniz. Bilgisayar kullanmaya yeni başlamış birisi bile kısa bi eğitimden sora rahatlıkla kullanabileceği basit ve kolay bir program.

SiberOptik V (3)

 • SiberOptik Viçin
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Kardeşim ne biçim firmasınız bu kadar ciddiyetsizlik olmaz kaçtır söylüyoz. şunu düzeltin diye. Programına güvenmiyon ne diye koyuyorsun.

  Sponsorlu Bağlantılar

  2Ağustos 200Çarşamba – 12:32:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (2)
  (1)

 • SiberOptik Viçin
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Ya siberoptik firması; siz insanlarla dalga mı geçiyorsunuz. Koymuşsunuz bir tane çalışmayan exe dosyasını. Bunu download ettiriyosunuz. Ayıp be ayıp.

  2Ağustos 200Çarşamba – 11:36:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (1)
  (0)

 • SiberOptik Viçin
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Zip içerisinde setup dosyası çıkmıyor. sadec exe dosyası çıkıyor.. program açılmıyor..

  2Temmuz 200Cumartesi – 11:08:2
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (1)
  (2)

 • SiberOptik V

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda SiberOptik Vcrack, SiberOptik Vserial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir