SimpleDownloader Türkçe Son Sürüm İndir Basit Dosya İndirme Yöneticisi

Sponsorlu Bağlantılar

SimpleDownloader herhangi bir web sitesinin içeriğini tarayabileceğiniz ve görüntülenen tarama sonuçlarından istediklerinizi bilgisayarınıza indirebileceğiniz basit bir dosya indirme yöneticisidir.

Programın sadece tek bir Windows penceresinden oluşan arayüzü gayet basit bir görünüme sahiptir ve bu nedenle kullanımı oldukça kolaydır.

Sponsorlu Bağlantılar

İçeriğini taramak istediğiniz web sitesinin adresini üst bölümde bulunan tarayıcı sekmesine yazdıktan sonra, hemen sağ tarafta bulunan “scan” butonu yardımıyla tarama işlemine başlayabilirsiniz.

Tarama işlemi bittikten sonra alt tarafta listelenen ve tarama yaptığınız web sitesinde bulunan içeriklerin yer aldığı liste üzerinden indirmek istediğiniz dosyaları tek tek seçebileceğiniz gibi isterseniz ctrl tuşuna basılı tutarak birden fazla içerik de seçebilirsiniz. Ardından sağ alt bölümde bulunan “download” butonu yardımıyla seçtiğiniz dosyaları indirmeye başlayabilirsiniz.

Web sayfaları üzerinde yer alan dosyaları indirmek için kolay kullanımlı bir yazılıma ihtiyacınız varsa SimpleDownloader‘ı deneyebilirsiniz.

SimpleDownloader

0/512345

SimpleDownloader

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir