Singlemizer Türkçe Son Sürüm İndir Mac İçin Çift Dosyaları Bulma Programı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Mac için Singlemizer programı, bilgisayarınızda bulunan çift dosyaları bularak bunları yönetmenizi sağlar.

Bu programı kullanarak en fazla üç adımda bilgisayarınızdaki dosyaları yönetebilirsiniz. Tarama için kullanılabilir olan dosyalar ve klasörler, herhangi bir sürücüde bulunuyor olabilir. Dahili ya da harici sürücüde, USB Flash sürücüde ya da ağ paylaşımında bulunabilirler. Bunları ayırmak için likle iyi yönetilen klasörleri listenin en başına koyun ve istenmeyenleri alt sırada bırakın. Çok sayıda kopya arasından orijinal olanları seçme işi için klasörlerin dizilişi Singlemizer yazılımına ipucu verecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Singlemizer, çift olan dosyalar listesini, dosyaları belirledikçe biçimlendirecektir. Daha fazla dosya arka planda işlemden geçirilirken sonuçları gözden geçirebilirsiniz. Sadece belirli bir tipte çift dosyaları görmek istiyorsanız, örneğin sadece klasörlere ve görsellere ait çift belgelerin aranmasını istiyorsanız, ilgili olmayan dosyaları filtrelemek için ayarları kullanabilirsiniz. İsraf alanı ve çift dosyaların sayısı gibi çok sayıda kriter sıralayarak en çok ilgili olan dosyaları listenin başına taşımanız mümkündür. Bulunan dosyaların önizlemesi, standart Quick Look panel kullanılarak uygulamanın sağında gösterilir. Buradan istediğiniz dosyaları düzenleyebilirsiniz.

Singlemizer

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Singlemizer crack, Singlemizer serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Singlemizer

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir