SiSoftware Sandra Lite Türkçe Son Sürüm İndir Sistem Analiz Programı

Sponsorlu Bağlantılar

SiSoft Sandra Lite, sahip olduğu 60’dan fazla çalışma tekniği sayesinde donanımsal ve yazılımsal inceleme ve karşılaştırma yaparak, rapor sunan tanınmış bir sistem analiz programıdır. Windows işletim sistemi kullanıcıları bilgisayarları hakkında ayrıntılı bilgiye, SiSoft Sandra Lite’ın sahip olduğu 60’ın üzerinde çalışma sistemiyle kolaylıkla ve detaylı bir şekilde ulaşabilirler.

 
SiSoft Sandra Lite, Norton Utilities programıyla da entegre çalışabilir. Anakart, bellek, sabit disk, donanım kartları, işlemci, ağ bağlantıları, BIOS, DirectX ya da Windows hakkında geniş bir sorgulama programı olup, yapacağınız ‘Benchmark‘ testleriyle bilgisayarınızın performansını lük takip edebilirsiniz. Program ‘Performance Tune-Up‘ özelliğini kullanarak birçok sistemde gerçek sonuçları ortaya koyar.

Sponsorlu Bağlantılar

SiSoftware Sandra Lite (1)


 • SiSoftware Sandra Lite için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  çok güzel bir program

  2Eylül 200Salı – 08:46:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (2)
  (2)

 • SiSoftware Sandra Lite

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda SiSoftware Sandra Lite crack, SiSoftware Sandra Lite serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  SiSoftware Sandra Lite

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir